Hakkımızda

TEZEL KLİMA Oto Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti. 1986 yılında 1500 m2 kapalı alanda klima sac aksam ve parçaları, vakumlu plastik parçalar ,paslanmaz sac, bakır, alüminyum, dkp sac gibi ürünleri işlemek amacıyla Bursa’da kuruldu.

Tezel Klima; olarak sac kesim büküm sektöründe lazer kesim, plazma kesim, giyotin kesim, sac satışı, kaynak ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Sac, DKP, HRP, Galvanizli sac, Paslanmaz sac, Alüminyum, yazı ve desen kesimlerini ekonomik, temiz bir şekilde yapar ve zamanında teslim ederiz.

Tezel Klima; olarak müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet samimiyet ve güvene dayalı iş birliği , ekonomik çözümler ve zamanında yapılan teslimatla bütünleşmişizdir. Tüm hizmetlerimizde toplam kalite yönetimi mantığına uygun olarak müşteri memnuniyetini esas almışızdır. Hizmetimizden sonraki müşterilerimizin memnuniyeti bizim mutluluğumuzdur.

Şirket olarak her zaman felsefemiz uygun fiyat, kaliteli imalat, zamanında teslimat olup amacımız müşteri memnuniyetini arkamıza bir itici güç olarak alıp sektörde hak ettiğimiz yere gelmektir.

Departman Email Adresleri:

Yönetim: info@tezelklima.com (Enver ŞİMŞEK)
Ar-Ge: arge@tezelklima.com
Kalite: kalite@tezelklima.com (Tahsin ÖZTEZEL)
Dış Ticaret: hulya.yurteri@tezelklima.com
Finans: muhasebe@tezelklima.com

Tasarım © 2018. Tüm hakları saklıdır. "B"